Przedstawiciel handlowy

  • pełny etat
  • praca hybrydowa
  • Gliwice

Dla naszego stałego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z obszaru produkcji artykułów dekoracyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego – od zaraz

miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Realizacja bieżącej obsługi Klienta  w oparciu o zawarte umowy handlowe z Klientami
  • Przygotowywanie ofert w celu prezentacji nowym klientom jak i klientom aktywnym uwzględniając rentowność produktu i rentowność klienta.
  • Wyjazdy do klienta
  • Pozyskiwanie nowych kanałów dystrybucji.
  • Ścisła współpraca z pionem produkcyjnym i działem logistyki.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętność pracy w programie magazynowym będzie dużym atutem
  • Doświadczenie w handlu przy obsłudze klienta biznesowego.
  • Otwartość na nowe wyzwania, komunikatywność, innowacyjność.

Oferujemy:

Stabilną i pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia podstawa+ prowizja.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę sigen.traffit.com.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu